کلیپ مهدی طارمی و سحر قریشی در بازار قطر اردیبهشت 97 - فیلم سحر قریشی و مهدی طارمی در بازار قطر -  ایا مهدی طارمی و سحر قریشی در قطر با هم ازدواج کردند.

در این پست از مجله اینترنتی اپ ناز فیلم سحر قریشی و مهدی طارمی در بازار ساحلی قطر قرار داده می شود و هچنین برای دیدن مطالب مرتبط از بخش اخبار داغ هنرمندان سایت اپ ناز دیدن فرمایید

کلیپ مهدی طارمی و سحر قریشی در بازار قطر

کلیپ مهدی طارمی و سحر قریشی در بازار قطر

ماجرای ازدواج سحر مهدی طارمی با سحر قریشی در قطر

سال قبل (1396) خبری در مورد ازدواج مهدی طارمی بازیکن تیم ملی و سابق پرسپولیس با سحر قریشی، بازیگر سینما و تلویزیون در سایت ها و شبکه های اجتماعی منتشر شد که تبدیل به سوژه داغ خبری در بین مخاطبان شد و مهدی طارمی و سحر قریشی این خبر را تکذیب کردند. در اردیبهشت سال 1397 کلیپی که از مهدی طارمی و سحر قریشی در یکی از پاساژ ها کشور قطر منتشر شد دست در دست هم در حال قدم زدن هستند. البته چهره ها در این فیلم  وضوح کافی را ندارد ولی احتمال می رود افراد حاضر در این ویدیو مهدی طارمی فوتبالیست ایرانی و سحر قریشی بازیگر و هنرمند کشورمان باشند. پیش از این نیز شایعاتی در مورد ازدواج سحر قریشی و مهدی علومی که وی نیز یک خواننده می باشد در فضای مجازی منتشر شده بود که منجر به تکذیب از سوی ایشان شد سحر قریشی پیش از این یک ازدواج منجر به طلاق داشته است.

لینک دانلود

کلیپ مهدی طارمی و سحر قریشی در بازار قطر اردیبهشت 97