ترافیک ملی ایرانسل چیست | فعال کردن ترافیک ملی ایرانسل چگونه است

برجیس نام دیگر کدام سیاره است

به گزارش دیدنی ها: شرکت ایرانسل جدید بسته جدیدی به سبد خرید بسته اینترنتی اضافه کرده با نام ترافیک ملی که نسبت به بسته های دیگر ارزان تر و کیفیت بهتری دارد که البته مخصوص چند سایت است. در ادامه این پست جرئیات بیشتری از ترافیک ملی ایرانسل در بخش فناری برای کاربران قرار داده می شود.

بسته ترافیک ملی

این بسته فقط ماهانه است که حجم ان 5 گیگابایت است به اضافه 1 گیگابایت ترافیک ملی می توانید را فعال کنید و قیمت و کیفیت این بسته بسیار مناسب است و اگر شما جزو کاربرانی هستید که در ماه بیش از 5 گیگابایت اینترنت مصرف می کنید ایرانسل این بسته را به شما پیشنهاد می دهد.

فعال کردن ترافیک ملی

قیمت بسته ترافیک ملی فقط 22.000 تومان است و برای فعال کردن ترافیک ملی ابتدا باید کد دستوری #1*11*5*555* را شماره گیری کنید.ترافیک گیگابایت این بسته فعلا مخصوص بعضی از سایت های مثل آپارات و ورزش سه است البته بزودی سایت های دیگری برای این بسته فعال می شود. در صورت استفاده از فیلتر شکن و وی پی ان بسته ترافیک ملی ایرانسل به صورت ازاد محاسبه می شود

اینترنت ملی چیست

اینترنت ملی را ارائه سرعت بیشتر و کیفیت و همچنین قیمت مناسب تری دسترسی بهتر به کاربران ارائه خواهد شددر شبکه ملی اطلاعات کاربران کمترین نگرانی را خواهد داشت و تنها از این نظر متوجه می شود که با اینترنت ملی کار می کند که اطلاعات داخلی را با سرعت بیشتر و کیفیت بهتری دریافت می کند.
اینتر ملی مخصوص سایت های است که هاست انها در ایران میزبانی می کند و اینترنت باعث گونه اختلالی در اینترنت بین الملی نمی شود.اینترنت ملی کشورهای توسعه یافته سال هاست که فعال شده است مثل امریکا ، کره جنوبی ، چین ،  انگلستان  ، آلمان و برزیل

ترافیک ملی ، ترافیک ملی چیست ، ترافیک ملی ایرانسل ، درباره ترافیک ملی ایرانسل ، فعال کردن ترافیک ملی